Ogólnopolskie Spotkania Małżeństw, Które Miały Wesela Bezalkoholowe "Wesele Wesel" gromadzą małżeństwa, często z dziećmi, z całej Polski, a także z innych krajów europejskich (Austria, Białoruś, Francja, Niemcy). Organizowane są co roku od 1995 r w różnych regionach Polski. Uczestnicy przybywają na nie z całymi rodzinami, by się bawić, modlić i dyskutować. Spotkania zainicjował ks. Władysław Zązel. Od roku 2006 ruch Wesele Wesel wspiera się na formalnej strukturze, jaką jest Stowarzyszenie Wesele Wesel.
Wesele Wesel to "bal nad balami, taki, co się pamięta latami", organizowany na przełomie lipca i sierpnia, co roku przez inną parę małżeńską, w innym zakątku Polski. W sobotni wieczór podczas uroczystej Mszy Św. małżonkowie tworzą szpaler przez środek kościoła i mówią sobie, że gdyby jeszcze raz mieli wybierać, wybraliby właśnie siebie nawzajem. Potem udają się na bezalkoholową zabawę weselną, zaczynającą się staropolskim polonezem, a wodzirej zaprasza na kolejne tańce, gry, zabawy, dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Około północy, przy dżwiękach fanfar, wnoszony jest ogromny tort, który dzieli dla uczestników para małżeńska, organizująca spotkanie.
Ale Wesele Wesel to nie tylko rozrywka w najczystszej formie. To także świadectwo dla własnych dzieci, i innych osób, że bez alkoholu i tylko bez alkoholu można się świetnie bawić. To publiczne świadectwo, że wesela bezalkoholowe można i warto organizować. To okazja do dyskusji na tematy trzeźwości, małżeństwa, rodziny, wychowania dzieci podczas sympozjów i konferencji. To wspólne modlitewne skupienie rodziny podczas codziennych Mszy Św. To poznanie kultury regionu, w którym odbywa się Wesele Wesel.