III Podkarpackie Wesele Bez Toastu Miejsce Piastowe, 18.8.2012

W imieniu organizatorów III Podkarpackiego Wesela Bez Toastu serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, a także w „Rodzinnej Modlitwie o Trzeźwość Narodu”

Poniżej tekst zaproszenia.

Kochani!

W myśl słów Bł. Ks. Bronisława Markiewicza „Polska będzie trzeźwa, albo jej wcale nie będzie” pragniemy obudzić w sercach ludzi odpowiedzialność za naszą Ojczyznę, Parafię i Rodzinę poprzez propagowanie trzeźwego stylu życia.

Dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III Podkarpackim Weselu Bez Toastu.

Spotkanie to odbędzie się 18. 08 2012 roku w Miejscu Piastowym przy klasztorze ks. Michalitów.

Tu gdzie przez długie lata żył i działał Bł. Ks. Bronisław Markiewicz.

Do uczestnictwa szczególnie zapraszamy: małżeństwa, które miały wesela bezalkoholowe, młodzież, która pragnie swoje przyszłe życie oprzeć na trzeźwości i abstynencji, rodziców, którzy chcą swoim dzieciom pomóc zorganizować wesele bezalkoholowe, narzeczonych, osoby, które chcą organizować zabawy bezalkoholowe, wszystkich, którzy chcą spędzić czas w dobrym towarzystwie i bawić się razem w trzeźwości.

W czasie spotkania przewidziane są konferencje, koncert, prelekcje dla młodzieży, warsztaty dobrej zabawy, konkursy ,gry, niespodzianki dla dzieci, posiłki. Punktem kulminacyjnym będzie uroczysta Eucharystia połączona z odnowieniem ślubów małżeńskich, a później uroczysta kolacja i zabawa weselna prowadzona przez wodzirejów – do białego rana.

Bliższe informacje i zapisy na stronie internetowej www.weselebeztoastu.pl lub piastowesele@vp.pl oraz pod numerem telefonu: 504-915-828

Serdecznie zapraszamy

Z Panem Bogiem

Teresa i Piotr Mazur