XVI Ogólnopolskie Spotkanie Małżeństw, Które Miały Wesela Bezalkoholowe, 29.7.-1.8.2010 rP
Wesele Wesel Miejsce Piastowe 2010

Kochani !

Czas płynie bardzo szybko i nasze spotkanie jest coraz bliżej. Chcielibyśmy się podzielić z Wami wiadomościami dotyczącymi organizacji XVI Ogólnopolskiego Spotkania Wesele Wesel – Miejsce Piastowe 2010. Mamy już ustalony program uroczystości i rozpoczęliśmy zapisy.

Cieszymy się bardzo i zarazem jesteśmy wdzięczni za objęcie patronatem honorowym naszego spotkania przez:

Na nasze zaproszenie do wspólnego świętowania odpowiedzieli z radością:

Nasze zaproszenie do współorganizacji przyjęli:

Konferencje wygłoszą dla nas wspaniali prelegenci

We czwartek
Ks. prałat Władysław Zązel, Kapelan Związku Podhalan, Proboszcz z Kamesznicy, Inicjator corocznych spotkań Wesele Wesel.
W piątek
dr inż. Antoni Zięba, obrońca życia, wiceprezes Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia.
Ks. Kazimierz Radzik, Przełożony Generalny Zgromadzenia Księży Michalitów, twórca warsztatów dla wodzirejów.
W sobotę
Ojciec Leon Knabit, bardzo lubiany i ceniony rekolekcjonista nie tylko przez dorosłych, ale przede wszystkim przez młodzież i dzieci.

Nasze spotkanie uświetni swoim koncertem Magda Anioł z zespołem.

W niedzielę wybierzemy się z wizytą do sióstr Michalitek. Siostry bardzo serdecznie nas zapraszają i oczekują. Będziemy mogli pomodlić się przy grobie Matki Anny Kaworek i zwiedzić piękne muzeum misyjne.

Warto jeszcze wspomnieć o warsztatach dobrej zabawy, które zostaną przeprowadzone przez prawdziwych wodzirejów profesjonalistów z ośrodka KWC w Katowicach.

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Ogólnopolskim Spotkaniu Małżeństw Wesele Wesel - Miejsce Piastowe 2010. Wspólnie będziemy dziękować dobremu Bogu za wszelkie dobro otrzymane od Niego. Będziemy się dzielić radością płynącą z życia w trzeźwości. Swoją obecnością damy świadectwo, że ideały głoszone przez bł. księdza Bronisława Markiewicza są nadal aktualne, a trzeźwość to nie jest kwestia mody, ale styl życia.

Teresa i Piotr Mazurowie